Коли квітує травень, повертаються до рідного гнізда птахи, прокидається та оновлюється природа, до нас на крилах теплого весняного вітру приходять чудові свята - День Матері, День сім’ї. У Комсомольську в малій залі Палацу культури та творчості 12 травня у ході урочистої церемонії «Сім’я року - 2015» відзначали кращий досвід сімейного виховання.

На родинне свято завітали почесні гості секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева.

Секретар Комсомольської міської ради С.Калашнік від щирого серця привітала присутніх із Днем матері та Міжнародним днем сім’ї, з перемогою у міському конкурсі. «Найперше, що пізнає малюк - це взаємини у сім\'ї. Дякуємо Вам, шановні батьки за виховання, яке надихає молодь на добрі вчинки, допомагає знайти правильний шлях у житті. Нехай у нас більше буде таких родин, бо саме сім\'я є тією цеглинкою, з якої складається наш спільний український дім, добробут та спокій кожного з нас», - зазначила вона.

До святкових привітань приєдналася заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, подякувала батькам за збереження родинних цінностей, побажала любові, щастя, добра та успіхів!

У ході урочистостей відзначено матерів-героїнь м. Комсомольська: Мізіну Ольгу Яківну, Шуляк Катерину Миколаївну, Турову Надію Михайлівну, Задорожню Ніну Петрівну, Босак Тетяну Омелянівну, Якуніну Ірину Іванівну, Порубай Серафиму Олексіївну, Огир Ксенію Миколаївну, Донченко Тіну Миколаївну, Білецьку Олену Олександрівну, Грицун Людмилу Михайлівну, Загарову Марію Аксентіївну, Панасюк Тетяну Володимирівну, Рубан Тетяну Миколаївну, Бачковську Ірину Ігорівну, Бурим-Сідько Ніну Юріївну, Костіну Тетяну Володимирівну, Будим Ларису Іванівну, Піддубну Ларису Василівну, Сас Галину Іванівну, Громову Розу Андріївну, Демчук Людмилу Іванівну,Павельчук Наталію Андріївну, Мормоль Олену Макарівну, Вознюк Наталію Олексіївну, Сухоніну Лідію Федорівну, Авілову Марію Михайлівну, Згурську Єву Данилівну, Корнату Валентину Валеріївну, Фенько Ганну Михайлівну.

Переможцями конкурсу «Сім’я року - 2015» стали 20 родин, чий позитивний досвід усвідомленого батьківства було відзначено у 2015 році:

• - сім’я Сергія і Тетяни Кравченків;
  • - сім’я Сергія і Наталії Горбачових;
  • - сім’я Олександра і Людмили Голоушкіних;
  • - сім’я Віталія та Інни Базавлуків;
  • - сім’я Ігоря та Юлії Шенкевичей;
  • - сім’я Володимира і Світлани Гавришів;
  • - сім’я Олександра і Наталії Гладирів;
  • - сім’я Валерія і Наталії Горульків;
  • - сім’я Сергія і Людмили Гончарів;
  • - сім’я Світлани Шавлай;
  • - сім’я Миколи та Анни Токарів;
  • - сім’я Михайла та Ольги Онищенків;
  • - сім’я Віталія та Анастасії Хомичів;
  • - сім’я Антона та Юлії Боровиків;
  • - сім’я Максима та Юлії Ніколенків;
  • - сім’я Наталії Гирман;
  • - сім’я Олега та Яни Твердохлібів;
  • - сім’я Сергія та Олесі Мельничуків;
  • - сім’я Дмитра та Анни Зубових;
  • - сім’я Дмитра і Світлани Сидоруків.

Світлана Олександрівна та Надія Дмитрівна вручили переможцям конкурсу «Сім’я року-2015» дипломи та подарунки. Тепла родинна атмосфера наповнювала залу: звучали сімейні рецепти успішного виховання дітей, лунали щирі оплески глядачів та учасників конкурсу на підтримку переможців. Гарний настрій вдало підтримували творчі колективи Палацу культури та творчості чудовими концертними номерами.

Організаторами конкурсу «Сім’я року-2014» традиційно виступили відділ у справах сім’ї та молоді, міський відділ освіти разом із надійними партнерами: ГО «Центр розвитку дитини і сім’ї «РОДІС», Палацом культури та творчості, фотосалоном «Любавушка». Ведучими свята були Н. Ткаченко, Анна-Марія та Назар Грицаки. Музичні вітання дарували колективи Комсомольського ПКіТ – народний шоу-гурт «Дніпровські Зорі», народний ансамбль естрадного танцю «Глорія».

Велика родина! Щаслива родина!
Від доні – до мами, від батька – до сина.
Ваш досвід сімейний прийняти ми раді.
Хай множиться щастя у нашій громаді!