28 липня в яхт-клубі Горішніх Плавнів відбулося урочисте відкриття змагань за Кубок асоціації класу «FINN» з вітрильного спорту.

Привітати учасників перегонів, які прибули в славне місто на Дніпрі, завітали почесні гості: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, голова профспілки ПрАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Афонін.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав яхтсменів із початком змагань за Кубок асоціації класу «FINN» з вітрильного спорту, побажав успіхів та спортивного азарту. Відзначив, що місто Горішні Плавні започаткувало чудову традицію розвитку вітрильного спорту, яку органи місцевого самоврядування мають намір підтримувати й надалі.

До вітань з нагоди початку змагань приєдналися завідувач сектору фізичної культури та спорту Ольга Карпенко, директор ДЮСШ № 3 Анатолій Шафоростов, тренер вітрильного спорту ДЮСШ № 3 Віталій Васильєв, головний суддя змагань – суддя національної категорії рефері, суддя національної категорії керівник перегонів, майстер спорту, Заслужений тренер України Михайло Райхерт, побажали спортсменам вдалих стартів та чесних перемог.

Участь у перегонах візьмуть спортсмени з Києва та Київської області, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Кременчука та звісно Горішніх Плавнів. Право підняти прапор змагань надали минулорічному переможцю чемпіонату за Кубок асоціації класу «FINN» з вітрильного спорту - майстру спорту, члену основного складу Національної збірної команди України Андрію Гусенку.