1 квітня в м. Комсомольську було оголошено збір коштів на потребикорабля Військово-Морських сил України фрегата «Гетьман Сагайдачний». Саме з такою ініціативою вийшов до громади міський голова Сергій Супрун та звернувся до керівників і трудових колективів міста з проханням підтримати військовослужбовців, які захищають недоторканість кордонів нашої України.

Естафету по збору коштів підтримала громадська рада при Комсомольській міській раді Полтавської області на чолі із головою Дмитром Вінівітіним. Кошти на потреби команди фрегата акумулювалися на розрахунковому рахунку громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану».

Члени молодіжного та дитячого об’єднання «Парламент дітей» та «Дитяча рада» разом з ГО «Міська міліція», делегації школярів та вчителів з кожного навчального закладу, як завжди, взяли активну участь у проведенні загальноміської акції. Учні, вчителі, правоохоронці виходили із скриньками до територіальної громади щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.00 до магазинів «Сільпо» та «АТБ» по вул. Леніна, їм вдалося зібрати 1635,00 грн.

Першим на заклик відгукнувся колектив  ветеранів праці - члени Спілки «Першозасновників ВАТ «Полтавський ГЗК», які на загальних зборах колективу прийняли рішення про виділення екіпажу фрегата 1501,00 грн.

Абсолютним чемпіоном по кількості зібраних коштів по праву став трудовий колектив ВАТ «Полтавський ГЗК», надавши  благодійну допомогу в загальній сумі коштів 47998,5 гривень. За словами голови громадської ради Д.Вінівітіна, гірники поклали до скриньки 22116,5 грн. готівкою, по безготівковому рахунку перерахували 25882,00 грн.

На зборах трудового колективу КВП «Комсомольськтеплоенерго» прийнято рішення відрахувати на першочергові потреби корабля «Гетьман Сагайдачний» 5000,00 грн.

До цієї благородної справи долучився колектив виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області на чолі з міським головою С.Супруном, перерахувавши  4269,98 грн. Із скриньки, що стояла у фойє міськвиконкому,  представниками лічильної комісії було вилучено 976,24 грн.

До збору коштів приєдналися:

• КП «Озеленення» - 321 грн.;
  • КЖЕП № 2 – 1000,00 грн.;
  • КЖЕП № 3 – 1000,00 грн.;
  • КЖЕП № 4 – 200,00 грн.;
  • КП «Вічність» - 673,00 грн.;
  • ПВП «Ритуал» - 120,00 грн.;
  • КП «Міськсвітло» - 175,00 грн.;
  • ЦД та ЮТ – 535,00 грн.;
  • Департамент Житлово-комунального господарства Комсомольської міськради – 560,00 грн.;
  • Фінансове управління Комсомольської міськради – 620,00 грн.;
  • Управління по інвестиціях та будівництву Комсомольської міськради – 440,00 грн.;
  • Відділ фізичної культури та спорту – 200,00 грн.;
  • Відділ освіти Комсомольської міськради – 1400,00 грн.;
  • Комсомольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 100,00 грн.;
  • Громадянин – 400,00 грн.

Абонплата за ведення рахунку склала – 30 грн.

Загальна сума зібраних благодійних внесків становить 69094,72 грн. (шістдесят дев’ять тисяч дев’яносто чотири гривні сімдесят дві копійки).

На разі територіальна громада Комсомольська сплатила рахунок фрегата «Гетьман Сагайдачний» у сумі коштів 34396,67 грн., за які екіпажем замовлено необхідний товар.

Залишок коштів буде перераховано для потреб фрегата «Гетьман Сагайдачний» пізніше, про що буде додатково поінформовано громаду.

Міський голова Сергій Супрун висловлює щиру вдячність за підтримку та  взаєморозуміння усім небайдужим комсомольчанам, які долучилися до акції, та впевнено наголошує, що сила громади - у єдності, злагодженості дій: «Переконаний, що усі разом ми подолаємо ті випробування, які нависли над нашою країною, зможемо відстояти майбутнє у вільній, демократичній та мирній державі».