Шоу Майданс: потужна глядацька підтримка команди  «Полтава – Комсомольськ»

У суботу, третього вересня, розпочався другий сезон наймасштабнішого шоу планети.

На головній площі країни, Майдані Незалежності, зібралися тисячі українців, аби вибороти (точніше витанцювати) звання танцювальної столиці України. Його ведучими стали Сергій Лазарєв та Аня і Аліна Завальські (дует «Алібі»). А суддями – головний хореограф проекту Олександр Лещенко; режисер, сценарист Оксана Байрак; журналіст, телеведучий Отар Кушанашвілі. Четвертий      член журі – змінний. Цього разу учасників оцінював народний артист Росії та України Філіп Кіркоров.

Денс-проект відкрили переможці першого сезону, танцювальна столиця України – Кіровоград, на чолі із Олександром Лещенком. Виступ цієї команди був дійсно показовим, хоча й інші учасники намагалися тримати заданий рівень.

Заявити про себе змогли 13 команд (вже коли ішли останні приготування, Борисполю дозволили влитися у проект). Увесь світ (шоу можна переглядати у мережі Інтернет) спостерігав за танцювальною битвою Харкова (головний хореограф Амадор Лопес), Донецька (Ярослав Губський), Чернівців (Тоня і Денис Христюки), Києва (Андріс Капіньш), Дніпродзержинська (Таня Шестак), збірної Криму (Олексій Калачов), Об\'єднаної команди Полтава-Комсомольськ (Іван Козак Jozzz), Рівного (Аліса Зайцева), Одеси (Коля і Жора), Львова (Андрій Цар), Запоріжжя (Руслан Махов), Сум (Толік Фролов), Борисполя (Ігор Ваганов).

Майдан’s вибухав феєрією рухів, різноманітністю фігур та різнобарв\'ям костюмів.

Уже на початку шоу були відкриті лінії для голосування. Щоб підтримати своє місто, варто було надіслати sms на 5161 із порядковим номером учасника.

Глядацьких голосів та суддівських балів не вистачило Cумам для подальшої боротьби у проекті.

Між іншими командами відбулося жеребкування за результатами якого наступної суботи, 10 вересня, чотири міста змагатимуться за право танцювати у наступному етапі шоу. Українці вболіватимуть за Харків, Запоріжжя, Чернівці та Полтаву-Комсомольськ. Для однієї з цих команд проект закінчиться другим ефіром.

Четвертого вересня наші танцюристи повернулися до Комсомольська. Їх зустрічали рідні та друзі радісними викликами: «Майдан’s», «Комсомольськ-Полтава», «Ви найкращі»…

Втомлені, зате невимовно щасливі, учасники шоу із радістю ділилися враженнями. Про свої емоції «Громадській думці» розповів хореограф Джаз-модерну РЕМА Путілов Олександр.

• Як настрій?
  • Чудовий. Мене переповнюють емоції.
  • Чому, на Вашу думку, наша команда отримала такі низькі бали?
  • Ми всі дуже засмучені з цього приводу. Я просто не знаю, що їм не сподобалося.
  • Чим плануєте вражати наступної суботи?
  • Думаємо зробити виступ у народному стилі. Хочемо показати власне Полтавщину, можливо ярмарок.
  • Чому Ігор Ваганов, учитель Jozzza, спочатку допомагав нашій команді, а потім став хореографом Борисполя?
  • Насправді, із ним було домовлено про допомогу лише на два дні, але він нам настільки сподобався, що при зустрічі у Києві, ми йому аплодували.
  • Чи не виникло конкуренції між Борисполем та Полтавою-Комсомольськом?
  • На цьому шоу взагалі немаї конкуренції, а є лише дружба. Проект зближує людей.
  • Який виступ особисто вам сподобався найбільше?
  • Я у захваті від хореографії Сум. Насправді, дуже жаль, що їх участь у цьому проекті так швидко закінчилася. Це дуже засмутило. Ще надзвичайно сподобався Харків. У них була креативна постановка.
  • А найменше?
  • Донецьк. Не все зрозуміло у їхньому виступі.
  • Де будуть проходити репетиції цього тижня?
  • Так само плануємо поїздки до Полтави, а вони до нас. Сподіваюся, що за ці кілька днів нам вдасться завершити один номер, зробити інший, адже у наступному ефірі від команд чекають по два виступи.
  • Що, на Вашу думку, потрібно для перемоги?
  • Емоції, енергетика та, звичайно ж, підтримка комсомольчан і полтавців.

Сподіваємося, до голосування наших земляків долучаться інші українці, й об’єднана команда здобуде перемогу.

Записала Катерина Стромило.