Шоста сесія Комсомольської міської ради шостого скликання.

alt23 лютого у великій залі виконкому відбулася шоста сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. На сесії були присутні 34 депутати з 40. На початку роботи секретар міської ради Світлана Калашнік привітала чоловічу частину депутатського корпусу з Днем захисника Вітчизни та побажала, здоров’я, успіхів та плідної роботи.

Далі депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2010 рік. Міський бюджет по доходах за 2010 рік виконаний в сумі 142 288 860, 4грн., або на 102,5%. В цілому бюджет 2010 року був кращим бюджету 2011 року, як зазначила начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна. Також депутати проголосували за внесення змін до показників міського бюджету на 2011 рік, які стосуються в основному змін до законодавства.

Наступним питанням було затвердження програми зайнятості населення міста Комсомольська на 2010 – 2011 роки із внесеними змінами. Цю програму представила депутатам заступник директора Комсомольського міського центру зайнятості Світлана Загубибатько

Начальник УОЗ Ю.В.Ковпак подав на затвердження депутатами список медичних працівників галузі охорони здоров’я, які потребують забезпечення житлом. Юрій Васильович зауважив, що в 2011 році в Комсомольськ прибуде 6 лікарів та представників середньої ланки медперсоналу.

Далі депутати затвердили список загального складу Громадської ради при Комсомольській міській раді у кількості 37 чоловік.

З питань сім’ї та молоді було затверджено звіт про виконання «Програми соціально-правового захисту дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2007 – 2010 роки» у 2010 році та перелік проектів на 2011 рік щодо реалізації «Програми розвитку молодіжної політики в м. Комсомольську на період до 2015 року». Цей звіт був представлений членами Молодіжного парламенту та у вигляді відеофільму.

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська подала на затвердження Комплексну програму розвитку туризму у м. Комсомольську на 2011 – 2015 роки, основною метою якої є створення іміджу міста як туристичного центру. Крім того, з питань галузі культури депутати затвердили Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури».

altЗ питань житлово-комунального господарства члени депутатського корпусу затвердили в новій редакції заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська», «Благоустрій міста» і «Розвиток міських доріг» на 2011 рік, а також заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Комсомольська» на 2011 рік.

На сесії депутати також розглянули та затвердили питання економічного розвитку та комунального майна, інвестицій та будівництва, дозвільних процедур.