26 травня в загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста для 239 одинадцятикласників прозвучав останній дзвінок. Для школярства – це початок літніх канікул з цікавими зустрічами, подорожами, новими враженнями, а для випускників – це крок до майбутнього, де треба прийматимете свідомі, виважені рішення, власними силами й здібностями будуватимете своє життя.

Шкільну родину Горішніх Плавнів словами щирості й теплоти вітали почесні гості Свята останнього дзвоника – представники органів місцевого самоврядування, депутати Горішньоплавнівської міської ради, адміністрація ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», працівники відділу освіти й міського методичного кабінету.

Секретар міської ради Сергій Дорота побажав успіхів, здобуття нових цікавих знань школярам ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, слова подяки адресував учителям за працю в ім’я майбутнього.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна побажав учням ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 віри і впевненості, наполегливості в пізнанні нового, творчих пошуків.

Заступник міського голови Юрій Муха привітав школярство СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу із завершенням навчального року, побажав плідного відпочинку, випускникам – успіхів у виборі майбутньої професії, сили й натхнення.

Надія Угнічева, заступник міського голови, віншувала шкільну родину  СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 імені Л.І.Бугаєвської з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, зичила вдалих стартів, подолання вершин нових знань, свідомого вибору в майбутньому.

Керуючий справами виконкому Світлана Калашнік вітала вихованців СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови із успішним закінченням навчального року, побажала продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання, а випускникам – стійко торувати життєві стежини.

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська привітала зі святом шкільний колектив ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Для 5021 учня нашого міста травневого ранку шкільний дзвоник сповістив про закінчення навчального року, про старт до нового й незвіданого під світлим мирним небом нашої Батьківщини.