Професія будівельника здавна була овіяна народною шаною та великою позитивною силою. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні центри, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку й побутового комфорту.

10 серпня Україна відзначає професійне свято працівників будівельної галузі. З нагоди Дня будівельників міська влада завітала на урочисті збори трудового колективу ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ», які є яскравими представниками будівельної професії в Комсомольську.

Секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік привітала будівельників із професійним святом, побажала міцного здоров’я, добробуту, успіхів, а головне – мирного неба над головою. Від імені міського голови С.А.Супруна Світлана Олександрівна вручила найкращим робітникам підприємства квіти та Подяки за вагомий особистий внесок у розбудову міста Комсомольська, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня будівельника.

Під гучні оплески колег заслужені відзнаки отримали: Покотило Олександр Олексович – начальник ремонтно-будівельного управління ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ»; Бурзаковський Іван Григорович – начальник дільниці оздоблювальних та ремонтних робіт РБУ ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ»; Вовк Володимир Васильович – електрозварювальник ручного зварювання дільниці виробництва залізобетонних виробів РБУ ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ»; Орлянська Олена Анатоліївна – маляр дільниці оздоблювальних та ремонтних робіт РБУ ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ».

В урочистостях брали участь керівництво ТОВ «ФЕРРОСТРОЙ»: генеральний директор І.В.Данько, заступник директора по виробництву Ю.В.Шумський, головний інженер  В.В.Лозовський,  начальник ремонтно-будівельного управління О.О.Покотило, голова профспілкового комітету О.В.Петрова. Адміністрація подякувала трудовому колективу за сумлінну працю, привітала зі святом, вручила відзнаки, грошові винагороди, солодкі пироги.