Тривалий час в рамках угоди про шефські зв’язки та співробітництво Комсомольська міська рада активно співпрацює з кораблем Військово-Морських сил України фрегатом  «Гетьман Сагайдачний», надає фінансову допомогу військовим.

З 01.04.2014 по 01.05.2014 Комсомольська міська рада оголошує загальноміську добровільну благодійну акцію - збір коштів на потреби екіпажу фрегату.

Звертаюся до керівників та трудових колективів міста з проханням підтримати акцію та перерахувати одноденний заробіток кожного працівника на першочергові потреби моряків.

Кошти на потреби команди фрегату будуть акумулюватися на розрахунковому рахунку громадської організації «Спілка ветеранів Афганістану».

Реквізити:

Спілка ветеранів Афганістану

ОКПО 25691904, р/р 26003008817402, МФО 300131 в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» м. Комсомольськ

Обов’язково вказувати призначення платежу:"Безповоротна фінансова допомога для фрегату «Гетьман Сагайдачний»".

Громадяни також можуть робити внески у спеціальну скриньку для збору коштів, встановлену в приміщенні виконкому Комсомольської міської ради (І-й поверх).

Крім того, збір добровільних внесків буде здійснюватися членами громадської ради при Комсомольській міськраді, членами молодіжного та дитячого об’єднання «Парламент дітей» та «Дитяча рада» разом з ГО «Міська міліція», котрі матимуть при собі погоджувальний лист Комсомольської міської ради та іменний бейджик,  щовівторка та щочетверга з 17.00 до 18.30 біля магазину «Сільпо» та магазину «АТБ» по вул. Леніна.

Усіх небайдужих громадян міста просимо долучитися до цієї благородної справи.

Підтримаймо наших земляків, котрі захищають недоторканість кордонів нашої України!

Для додаткової інформації просимо звертатися за телефонами: 2-69-82, 7-25-20, 2-20-38, 2-10-23

Міський голова С.А.Супрун