Шановна громадо!

Від щирого серця вітаю вас із Днем міста. Цей день - гарна нагода

згадати наші позитивні досягнення, уроки і висновки, а також це точка відліку для реалізації нових планів і завдань. Саме тих, які стосуються добробуту громади, перспектив соціального розвитку, духовних аспектів, краси, гармонії і благоустрою рідного міста.

Усі досягнення, якими багате місто, складаються зі щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Шановні містяни! Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед городян!

Народний депутат України                                             К.В.Жеваго