Шановна громадо!

У виконкомі з 19 грудня 2016 року по 16 січня 2017 року відбувалася акція по збору коштів (скринька для пожертв) на лікування Ільченка Олександра, якого спіткала тяжка хвороба – гострий лейкоз.

Щиро вдячні громадянам, які залишилися небайдужими до горя юнака та його родини. У скриньку внесено кошти у сумі 3096 (три тисячі дев’яносто шість) грн.

Окрема вдячність Духовно-Просвітницькому центру Свято-Миколаївського собору, ієрею Георгію Коваленку та вихованцям центру, які організували та провели благодійну акцію «Зроби чудо на Різдво», і зібрані кошти у сумі 2050 (дві тисячі п’ятдесят) грн додали до попередньої суми.

Усього зібрано 5146 (п’ять тисяч сто сорок шість) грн. Будьте впевнені, що у лікуванні Олександра є не тільки ваша грошова допомога, а й частка вашої душі та сердечного тепла. Запевняємо, що кожна копійка ваших внесків дійшла за призначенням.

Гроші перерахованіна банківський рахунок Гордєєвої Олени, матері Ільченка Олександра (Приватбанк 5168 7555 2228 5705), на який ви також можете від свого імені зробити внесок для порятунку Олександра.

Зичу всім миру і здоров’я.

З повагою Т.В. Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді