Шановні земляки!

Вітаю вас із святом нашої територіальної громади –  Днем міста!

Це свято об’єднує усіх, кому дороге наше місто над Дніпром – його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне далеке минуле і близьке сьогодення.

Наше місто молоде, воно з кожним роком стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Я дякую кожному за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, покращення добробуту його мешканців.

Тільки з любов’ю і небайдужістю до міста ми спільними зусиллями маємо кожного дня творити і плекати його заради наших батьків і наших дітей.

Бажаю кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах, миру на рідній землі!

Зі святом вас!

Міський голова Дмитро Биков