Сердечно вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!

Сьогодні міська влада спрямовує свою діяльність на виконання  доручень Президента України В.Ф. Януковича щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом.

Немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя комсомольчан сприятиме оновленню нашого міста, здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій. Наші спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших світових спортивних аренах та славлять Комсомольськ у світі.

У день професійного свята бажаю вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров\'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

З повагою міський голова С.А.Супрун.