Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей мужньої професії, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти й ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров\'я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим.

Утверджуючи добро і милосердя, ви з честю виконуєте відповідальні завдання. Успішно ліквідовані пожежі, наслідки стихійних лих, врятовані життя людей – це найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Спасибі вам за вірність обов\'язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконаний, що ви й надалі віддано й сумлінно служитимете обраній справі.

Бажаю вам щастя, здоров\'я і якомога менше тривожних викликів.

Нехай мир і злагода панують у ваших родинах, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів!

З повагою міський голова                         С.А.Супрун