Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери України!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, які потребують уваги й підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною в цей непростий для нас час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти й підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану й повагу. Не маю сумніву, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади.

Тож бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки в життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги й завзяття в служінні народові України!

Міський голова Сергій Андрійович Супрун