Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю вас з нагоди професійного свята. Дякуючи вам ми дізнаємося про події у світі, відчуваємо причетність до процесів сучасності, використовуємо широкі можливості для контактів і спілкування.

Розвиток засобів комунікації й інформаційних технологій, телебачення й радіо – невід’ємна складова нашого часу. Адже без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства.

Свято працівників радіо, телебачення та зв’язку об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – усіх, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій.

Тож бажаю вам творчих перемог, натхнення, гарного настрою. Хай всі ваші сміливі плани будуть реалізовані, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Міський голова Дмитро Биков