Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Вітаю вас із професійним святом. Дякуючи вашій наполегливій праці мільйони українців мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів в державі та за її межами.

Ви стираєте кордони між країнами, забезпечуєте розвиток суспільного прогресу та розбудову демократичного суспільства. Від вас залежить формування інформаційного суспільства. Сьогодні головними показниками вашої роботи є відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об’єктивність у висвітленні подій.

У цей день хочу подякувати вам за вашу невтомність та креативність. У кожному цікавому проекті, кожному якісному творчому продукті відчувається безмежна фантазія, вільна думка та щире серце тих, хто виробляє теле- та радіопередачі.

Бажаю вам вдячних глядачів та слухачів, високих гонорарів та рейтингів, натхнення та миру в душі, оригінальних ідей та вдалої їх реалізації. А ще – миру та злагоди в родині, бадьорості та оптимізму!

Міський голова Дмитро Биков