Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Здоров\'я – це скарб, заради якого ви не шкодуєте ні часу, ні сил, ні праці, навіть частки свого життя. Діяльність в такій благородній та необхідній сфері, як медицина – почесна та глибоко шанована у всьому світі.

Висловлюю всім вам, працівникам медичної галузі, безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за сумлінну працю, турботу, за витримку і вміння нести людям нашої територіальної громади світло надії й радість буття.

Низький уклін вам за невтомну працю та щире й відкрите серце. Бажаю кожному працівнику спокою й достатку, тепла й щастя в домівках, міцного здоров\'я.

Хай ваші справи і мрії продовжують служити здоров\'ю людей, яке не може бути ні надто дорогим, ні надто важким. Бо здоров\'я – то життя!

Натхнення й успіхів вам у гуманній справі служіння людям та подальших професійних здобутків.

З повагою міський голова                        С.А.Супрун