Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України.

Важко переоцінити вашу роль у реалізації податкової політики, формуванні бюджетів різних рівнів. Наповнення державної казни, виконання важливих соціально-економічних завдань не тільки нашого Комсомольська, а й України в цілому в значній мірі залежить від вашого вміння, професійності.

Вірю, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного й
неупередженого ставлення до платників податків,  впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету вашої професії.

Сердечно бажаю вам принциповості й відповідальності в повсякденній роботі. Нехай доля буде прихильною до вас, а ваш високий професіоналізм працює на благо України. Зичу міцного здоров’я вам і вашим рідним, миру, спокою, сімейного затишку та впевненості в завтрашньому дні.

Міський голова С.А.Супрун.