Шановні комсомольчани!

Вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми віддаємо належну шану громадянському подвигу, вшановуємо патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Для кожного громадянина настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави, діяльним для власного добробуту, наведення елементарного порядку у своєму сусідському середовищі, для плекання доброго ставлення до кожної людини.

Бажаю, щоб здійснилася велична мета сучасності – успішна розбудова економічної, духовно багатої, вільної і демократичної України!

Від щирого серця бажаю всім комсомольчанам міцного здоров’я, наснаги, терпіння, досягнення поставленої мети й мирного неба над головою завжди і всюди!

Міський голова Дмитро Биков