Щиро вітаю вас зі святом, офіційно проголошеним у Комсомольську 29 листопада,  –  Днем першопрохідця.

Проходять роки, змінюються покоління, але запорукою руху вперед завжди була й буде спадкоємність традицій, напрацювань. Адже той має майбутнє, хто орієнтується на минуле.

Фундамент рідного міста в далекі роки минулого століття закладали ви, ветерани-першопрохідці. Сьогодні слова шани й вдячності адресую вам за працелюбність, творчість, відданість справі в побудові прекрасного майбутнього для прийдешніх поколінь.

Нині Комсомольськ є окрасою Полтавщини. Місто розвивається, стає комфортним для проживання, підвищує показники економічного й культурного розвитку. Але прикладом для наслідування молодого покоління  залишається ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей, ваша активна життєва позиція.

Прийміть щирі слова подяки за подароване тепло ваших сердець дітям і внукам, за мудру науку, за підтримку у вирішенні важливих справ нашої територіальної громади. Ми з гідністю й честю продовжимо вашу справу, докладемо всіх зусиль, щоб достойно віддячити вам за стійкість, за неоціненний життєвий досвід, за щедрість ваших душ.

Міцного вам здоров’я, радості й миру у ваших родинах, добра й благополуччя, сил і натхнення на добрі справи!

З повагою міський голова                                С.А.Супрун