Шановні комсомольчани!

Прийміть щирі вітання зі святом – Днем місцевого самоврядування, яке ми щорічно  відзначаємо 7 грудня. На органи місцевого самоврядування покладенонадзвичайно важливу місію – втілювати в життя громадські ініціативи, захищати інтереси простих людей, мешканців нашого міста.  Але це свято не лише депутатів і тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх виборців, які теж зацікавлені в роз­витку самоврядування. Саме громада вирішує питання місцевого значення, що відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові міста і забезпеченні його життєдіяльності.

Тож нехай це свято об\'єднає наші зусилля у прагненні зробити місто Комсомольськ ще успішнішим і процвітаючим. Впевнений, що з вашою підтримкою ми й надалі будемо робити все можливе, аби наше місто стало найкращим в Україні. Щиро бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині міцного здоров`я, достатку і благополуччя, добра, великої творчої наснаги, здійснення планів і бажань.

Міський голова Сергій Супрун