Із почуттям щирої радості сердечно вітаю вас із Світлим Христовим Воскресінням!

Великдень сповнює наші душі благодаттю й щирою радістю, якою поспішаємо поділитися зі своїми близькими. Творити й віддавати добро іншим – ось найвище призначення людини, яка прагне пізнати й утвердити своїми вчинками вічні Євангельські істини.

Пасха – це відкриття невичерпної сили Божого благословення, яким наділений кожен із нас. Тож черпаймо із Христових заповідей джерела справжньої духовності й утверджуймо високі моральні принципи в суспільних відносинах.

Пасхальні дні зазвичай спонукають нас по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. У нинішні непрості часи саме стосунки між людьми – основа майбутнього України. Тож яким воно буде – залежить від нас самих.

Нехай усім вистачає мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам у поступах на життєвих дорогах.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості, це утвердження віри й надії в серці кожного з нас.

Нехай радість Світлого Христового Воскресіння перебуває з нами вічно!

Христос Воскрес!

З повагою міський голова Сергій Андрійович Супрун.