Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон держави – це ядро правової системи, фундамент, на якому базується все законодавство, а також процес державно-правових перетворень, демократичного розвитку країни.

Конституція України працює на благо народу, держави і кожної людини, підносить її авторитет і гарантує політичні, економічні, соціальні та культурні права й свободи. Відтак належна увага до букви й духу Конституції – обов’язок кожного громадянина, кожної гілки державної влади.

Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Бажаю вам, шановні комсомольчани, щастя, миру, добробуту, оптимізму й натхнення заради подальшого розквіту нашої Батьківщини й утвердження її у світовому товаристві!

Міський голова С.А.Супрун