Сердечно вітаю усіх вас зі світлим і радісним святом Воскресіння Христового – найбільш шанованим і улюбленим днем українського народу. Воно символізує не лише прихід теплої й квітучої весни, а й торжество справедливості, перемогу добра та віру в краще майбутнє.

У цей день ми переосмислюємо вчинки, помисли та бажання. Символічно починаємо новий етап свого життя. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне кожному з нас, як і всій українській нації. Нехай свято згуртує всіх нас у спільній справі побудови кращої долі, в єднанні та порозумінні заради майбутнього держави.

Нехай зійде на кожного з вас Боже благословення, життя розквітає духовною силою й окриляє радістю. Воскресіння Христове нехай дарує упевненість у перемозі та власних життєвих починаннях і несе у кожну родину щастя й любов.

Христос Воскрес!

З повагою міський голова                           С.А.Супрун