Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем сім’ї.

З давніх-давен наш народ глибоко шанував матір і родину. На цій повазі тримався і міцнів український рід, укладалися традиції народної моралі та культури.

Нині вкрай необхідно подбати про зв’язок поколінь саме на ґрунті духовних цінностей та власної політичної культури. Здорова морально і фізично міцна українська родина, вихована на національних традиціях, повинна стати основою нашої держави.

У зв’язку з цим зусилля держави спрямовуються на надання належної соціальної підтримки сім’ям та забезпечення їх прав і гарантій.

Відродження сімейних традицій, виховання у дітей та молоді ставлення до родини як до найвищої цінності можливе завдяки спільним зусиллям органів влади усіх рівнів та громадськості.
Бажаю, щоб у кожній сім’ї панувала любов і злагода, у кожній оселі лунав радісний дитячий сміх, а серце зігрівала турбота і увага близьких людей.

З повагою міський голова С.А.Супрун.