Сесія Комсомольської міської ради

18 жовтня у великій залі міськвиконкому відбулась тринадцята сесія шостого скликання Комсомольської міської ради. Розпочалась вона виконанням Гімну України духовим оркестром, який поки що не має офіційного статусу.

Приємною новиною для всіх на початку сесії було нагородження депутатів Комсомольської міської ради та Дмитрівської сільської ради, які взяли участь в обласних та всеукраїнських змаганнях. Депутати з Комсомольська зайняли в Полтаві 2-е загальнокомандне місце, а в Алушті на всеукраїнській спартакіаді команда Полтавщини, в складі якої були й депутати з Комсомольська та Дмитрівки виборола 3-є загальнокомандне місце. Голова обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» В.Рубан привітав переможців та вручив подяки та Кубки. Потому міський голова вручив подяки й квіти всім депутатам-спортсменам.

Далі члени депутатського корпусу перейшли до робочої частини сесії. Найперше вони розглянули питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2011 рік. За результатами виконання бюджету за 9 місяців 2011 року внесені зміни у зв’язку з перевиконанням доходів загального фонду. Збільшаться доходи загального фонду на суму 6 996 156 грн.,  збільшено річний план по доходах спеціального фонду на суму 163000грн., видатки загального фонду бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету – на 4 637 421грн. Кошти в сумі 2 536 615грн. передаються із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

Депутати на сесії затвердили також рішення про надання пільг у сплаті за навчання учням дитячої музичної та дитячої художньої шкіл. Від сплати за навчання на 100% звільнено дітей, що знаходяться під опікою, дітей-інвалідів,дітей з багатодітних сімей, дітей з сімей, де одинокі матері.

З питань житлово-комунального господарства були затверджені в новій редакції заходи по виконанню програми по благоустрою міста на 2011 рік, по капітальному ремонту житлового фонду міста та ОСББ на 2011 рік, заходи, видатки на які у 2011 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища.

З питань архітектури та містобудування депутати ухвалили рішення про розроблення проекту внесення змін до Генерального плану міста Комсомольська та подати його на затвердження міської ради.