alt23 серпня у великій залі виконкому відбулася 11-а сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. Вона проходила в переддень святкування 20-ї річниці незалежності України та в День державного прапора України. Тож розпочалася сесія урочистим моментом – прозвучав Гімн України.
Далі міський голова С.А.Супрун вручив комсомольчанам - десятьом юнакам та дівчатам паспорти громадянина України та зауважив при цьому, що
цей документ надає не лише велику кількість прав, але й не менше обов’язків, тож необхідно усвідомити, що відтепер їхня самостійність – це, насамперед, відповідальність за власні вчинки.
Міський очільник вручив також з нагоди святкування Дня незалежності України 28-ми комсомольчанам нагороди – Почесні грамоти Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації, виконкому Комсомольської міської ради, Грамоти Полтавської обласної ради та Подяки міського голови.
Після урочистостей представники депутатського корпусу розглянули та прийняли рішення з фінансових питань, питань охорони здоров’я, інвестицій та будівництва, житлово-комунального господарства, економічного розвитку та ресурсів, архітектури та містобудування. Насамперед депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 1-е півріччя 2011 року. Міський бюджет по доходах за 1-е півріччя 2011 року виконаний у сумі 101 617 125, 76грн. при плані 93 409 793грн. або 108%. На розгляд сесії виносилось питання про внесення змін до розпису дохідної та видаткової частини міського бюджету на 2011 рік. Згідно Бюджетного кодексу України та офіційного висновку фінансового управління про перевиконання доходів загального фонду за 7 місяців 2011 року збільшити видатки загального фонду бюджету на суму 568 416 грн.
Депутати затвердили також
рішення про призначення міських стипендій провідним спортсменам міста на 2-е півріччя 2011 року згідно з Положенням та в межах виділених асигнувань на стимулювання спортсменів.
Прийняли Програму професійної орієнтації учнівської молоді міста на 2011 – 2014р.р., міську Комплексну програму підготовки молоді до військової служби і призову її до Збройних Сил України на 2011 – 2015 р.р.
З питань охорони здоров’я заступник начальника УОЗ м.Комсомольська Дудник В.О. озвучив лист-звернення від імені міського голови з приводу прийняття Закону України №3612-VI від 7 липня 2011 р. «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві», де передбачено формування госпітальних округів. В листі, адресованому голові полтавської облради, голові Полтавської облдержадміністрації, начальнику Головного управління облдержадміністрації, викладене прохання: при створенні госпітальних округів врахувати думку громади міста Комсомольська щодо створення Комсомольського госпітального округу. Звернення одноголосно прийнято на одинадцятій сесії Комсомольської міської ради шостого скликання.

З питань житлово-комунального господарства було затверджено в новій редакції заходи по виконанню програм на 2011 рік: «Капітальний ремонт житлового фонду міста», «Благоустрій міста», «Розвиток міських доріг»
Депутати в ході сесії прийняли та затвердили Правила торгівлі на ринках в м.Комсомольську.