Урочиста частина сесії була присвячена Дню Конституції. З цієї нагоди міський голова С.А. Супрун вручив паспорти шістьом молодим особам, кому напередодні виповнилося 16 років. Сергій Андрійович подарував молоді основний закон Комсомольська — Статут територіальної громади і побажав юному поколінню бути гідними продовжувачами справи своїх попередників, а також мати силу, впевненість і наполегливість у здісненні поставленої мети.
Не залишились поза увагою міської влади і ті комсомольчани, кому у 2007р. було присвоєно звання Почесного донора — їх було відзначено Подяками міського голови за гуманізм, небайдужість і врятовані життя.
Далі депутати міськради перейшли до розгляду порядку денного сесії. Основним питанням був звіт міського голови С.А. Супруна про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради за ІІ півріччя 2007р. і І півріччя 2008р. Депутати міської ради в цілому дали схвальну оцінку роботи виконавчих органів влади, побажавши міському голові застосовувати більш жорсткі методи у боротьбі з такими явищами, як бюрократія і тяганина при розгляді окремими відділами і службами виконкому депутатських звернень.
Депутатський корпус Комсомольської міської ради затвердив план своєї роботи на ІІ півріччя 2008р., резолюцію громадських слухань від 15 травня 2008р., перелік назв вулиць та провулків м. Комсомольська і вніс зміни до складу своїх постійних комісій. Крім того, на сесії були розглянуті питання комунальної власності, житлово-комунального господарства та екології, архітектури і містобудування, а також земельні питання