Сесія Комсомольської міської ради
шостого скликання.

alt23 березня у великій залі виконкому відбулась сьома сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. Перед тим, як розпочати робочу частину,міський голова Сергій Супрун виконав приємну місію вручення нагороди. Головне управління пенсійного фонду України в Полтавській області нагородило дипломом переможця огляду-конкурсу «Кращий платник страхових внесків до Пенсійного фонду України» у 2010 році підприємство виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства в особі керівника цього підприємства Яценка Олексія Іларіоновича.

Крім того, очільник міста привітав квітами в особі начальника відділу культури і туризму І.І.Зеленської всіх працівників культури та аматорів народного мистецтва з нагоди їх професійного свята, яке відзначається саме 23 березня.

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна доповіла про внесення змін до показників міського бюджету на 2011 рік. За поданням листів головних розпорядників коштів в розрізі кодів функціональної та економічної класифікації зі змінами загального та спеціального обсягу видатків розподіл коштів вільного залишку загального фонду відбувається таким чином: по виконкому Комсомольської міської ради збільшити видатки на суму: 23 000грн., по управлінню охорони здоров’я – на 98 300 грн. по УЖКГ – на 800 грн. По спеціальному фонду: по міському відділу освіти – на 151 109 грн., по управлінню з інвестицій та будівництва – на 151 200 грн., по виконкому Комсомольської міської ради – на 150 000 грн. По виконкому Комсомольської міської ради збільшити видатки по КФК 250908 «Надання пільгового кредиту громадян на будівництво(реконструкцію) та придбання житла» на надання та повернення кредиту Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в загальній сумі 100 357грн.

altДалі депутати затвердили Комплексну програму розвитку освіти м. Комсомольськ на 2011 – 2015 роки, представлену начальником управління міськвно І.В.Шошиною.

Після цього представники депутатського корпусу перейшли до розгляду питань економічного розвитку і ресурсів, серед яких затвердили Положення про відділ економічного аналізу, інвестицій та внутрішнього фінансового контролю.

Серед розглянутих на сесії були питання комунального майна, інвестицій та будівництва, дозвільних процедур та регуляторної політики, архітектури та містобудування