null6 липня у великій залі виконкому пройшла десята сесія шостого скликання Комсомольської міської ради. Депутати розглянули низку фінансових питань, питань комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, дозвільних процедур.
В першу чергу депутати розглянули та затвердили питання про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік. За результатами виконання бюджету за 6 місяців 2011 року згідно Бюджетного кодексу України та офіційного висновку фінансового управління про перевиконання доходів Комсомольська міська рада збільшити доходи загального фонду на суму 7 200 000 грн., спеціального фонду – на суму 500 000 грн.; збільшити видатки загального фонду бюджету на суму 2 664 228 грн., а саме: виконкому Комсомольської міської ради на суму 95 000 грн. для соціальних програм та заходів державних органів у справах молоді, на заходи по оздоровленню дітей, на розробки схем та проектів масового застосування, для органу самоорганізації населення приватної забудови «Тріада-21»; міському відділу освіти – на суму 1 360 328 грн.; управлінню охорони здоров’я – на суму 458 600 грн., управлінню праці і соціального захисту – на суму 50 000 грн.; управлінню ЖКГ – на суму 435 000 грн.; відділу культури і туризму – на суму 172 000грн., по відділу фізичної культури і спорту – на суму 44 800 грн.; по управлінню архітектури і містобудування – на суму 28 209 грн.
На сесії міський голова підняв також питання фінансування Всеукраїнського танцювального проекту «Майданс», в якому разом із Полтавою бере участь і Комсомольськ.
Депутати в організаційному блоці затвердили план роботи міської ради на 2-е півріччя 2011 року та з питань комунального майна затвердили Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та Положення про порядок передачі жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян у м.Комсомольську.
Начальник УЖКГ Василюк П.Б. доповів депутатам про затвердження заходів по виконанню міських програм по капітальному ремонту ОСББ, житлового фонду, та програм з благоустрою міста та розвитку доріг на 2011 рік.
Не затвердили депутати рішення про укладення з ГО «Фауна» договору на земельну ділянку для розташування будівельного майданчика по об’єкту «Реконструкція колишнього літнього кінотеатру в міському парку під пташини зоокуток».
В питанні «Різне» міський голова С.А.Супрун доповів представникам депутатського корпусу міської ради про хід ремонту каналізаційного колектора та подальші дії в усуненні проблеми.