Сесія Комсомольської міської ради

19 січня відбулась п’ята сесія Комсомольської міської ради шостого скликання. Серед питань, винесених на порядок денний, депутати першочергово розглянули та затвердили зміни до показників міського бюджету на 2011 рік.

Зміни внесені за поданням листів головних розпорядників коштів по розподілу коштів вільного залишку фондів. Начальник міського фінансового управління В.І.Баландіна поінформувала, що по загальному фонду управлінню охорони здоров’я буде збільшено видатків на погашення заборгованості на загальну суму 44 767 грн.; УПСЗН – на 54 919 грн.; УЖКГ – на 2 805 395 грн. По спеціальному фонду розподіл залишку коштів на рахунках: міськво – 169 000 грн.; відділу фізкультури та спорту – 299 000 грн.; управлінню по інвестиціях та будівництву – 1 722 346 грн., а також управлінню ЖКГ.

Далі депутати затвердили Програму реабілітації дітей-інвалідів м. Комсомольська на 2011рік. Реалізація Програми буде здійснюватись протягом лютого – грудня 2011 року. Серед основних заходів Програми – транспортування дітей-інвалідів у супроводі дорослих з м. Комсомольська до Кременчуцького міського центру соціальної реабілітації для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам. Досвід реалізації програм реабілітації дітей-інвалідів у 2008 – 2010 роках показує, що зазначена програма є дієвим заходом у процесі виховання дітей з обмеженими фізичними можливостями як повноправних членів суспільства. Так, у 2008 р. у межах програми курс реабілітації пройшли 20 дітей, у 2009р. – 28 дітей, у 2010р. – 31 дитина, четверо дітей мали змогу пройти соціальну реабілітацію в Німеччині.

Серед організаційних питань директором департаменту економічного розвитку та ресурсів О.В.Овчінніковою на затвердження була винесена Програма підтримки малого підприємництва в м. Комсомольську на 2011 – 2012 роки. Аналізуючи стан малого підприємництва в місті, директор департаменту зазначила, що за 9 місяців 2010 року в місті зареєстровано 26 нових підприємств та 247 приватних підприємців, загальна кількість суб’єктів господарювання – фізичних осіб та їх найманих працівників та осіб, які працюють на малих підприємствах міста становить 6724 особи. За 9 місяців 2010 року розмір надходжень до міського бюджету від діяльності малого бізнесу склав 5,8 млн.грн., тобто збільшився на 2,9% у порівнянні з 9 місяцями 2009 року.

З питань житлово-комунального господарства та екології депутатським корпусом затверджено в новій редакції заходи по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2011 рік. Загальна сума витрат на виконання робіт по даній програмі становить 4 170 601 грн. Депутати також затвердили заходи по виконанню програм «Благоустрій міста» та «Розвиток міських доріг» на 2011 рік. На утримання міських доріг у 2011 році передбачені кошти в сумі 268 967 грн. На благоустрій міста – 9 080 118 грн.

На сесії була затверджена Програма по використанню коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва у 2011 році. Метою та завданням Програми є розробка та впровадження проекту «Визначення меж території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера» та встановлення їх в натурі», а також виконати укріплення берегів Паркового озера. Загальна сума коштів, передбачених на реалізацію Програми становить 237 993 грн.

На сесії були розглянуті питання дозвільних процедур, зокрема, затверджений перелік заходів по реалізації реформи та впровадженню ринку землі на 2011 рік. А також питання архітектури та містобудування.