28 серпня в актовій залі Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася міська конференція педагогічних працівників «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2014-2015 навчальному році та визначення завдань на 2015-2016 навчальний рік». Почесними гостями святкового заходу були перший заступник міського голови Дмитро Биков, директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко.

Дмитро Биков привітав педагогів зі святом, наголосив на необхідності підвищення якості освіти шляхом оновлення змісту, форм і методів навчання й виховання, ознайомив із результатами проведення міжнародних олімпіад з предметів природничо-математичного циклу, наголосив на розвитку інформаційних технологій, використанні інноваційних методик. Привітав нових керівників навчальних закладів міста: Світлану Аструдінову, завідуючу ДНЗ «Дюймовочка», й Інну Альошкіну, директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Олена Бойченко від імені народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса поздоровила освітянську громаду Комсомольська з новим навчальним роком, побажала терпіння, наснаги. Звернула увагу на підвищення рівня підготовки випускників спеціалізованих навчальних закладів, ліцеїв, вузів. Повідомила про новий спільний проект із Кременчуцьким національним університетом ім.М.В.Остроградського.

Перший заступник міського голови Дмитро Биков і директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» Олена Бойченко вручили педагогічним працівникам навчальних закладів міста нагороди, подяки, грамоти, дипломи, здобуті ними у 2014-2015 навчальному році.

Начальник відділу освіти Ірина Шошина підвела підсумки роботи навчальних закладів міста у 2014-2015 н.р., зупинилася на важливих моментах роботи загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, наголосила на досягненнях і, в той же час, звернула увагу на проблемні питання, які необхідно вирішувати. Провела аналіз роботи ЗОШ за результатами ЗНО з української мови, підсумками державної підсумкової атестації.

За результатами обговорення були прийняті рекомендації міської серпневої конференції педагогічних працівників.