16 жовтня у ході чергової робочої зустрічі влади з представниками ЗМІ міський голова С.Супрун поінформував про результати рейтингової оцінки Комсомольська серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та міст України, що надали інформацію за муніципальним регістром для завантаження в автоматизовану систему муніципальної статистики.

За результатами аналізу, здійсненого відділом економічного аналізу та контролю виконкому Комсомольської міської ради, можна стверджувати, що Комсомольськ продовжує зберігати лідерські позиції.

За видатками міського бюджету в розрахунку на 1 жителя Комсомольськ за 2013 рік є першим як серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб (всього 9 міст), так і по Україні (всього 43 міста).

За обсягом інвестицій в основний капітал за рахунок усіх джерел фінансування на душу населення та за обсягом прямих іноземних інвестицій наростаючим підсумком на 1 жителя Комсомольськ посів 1 місце як серед міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб, так і серед 35 міст України, що надали інформацію за муніципальним регістром.

За рівнем середньомісячної заробітної плати найманого працівника Комсомольськ зайняв 2 місце серед 9 міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб і 4 місце по Україні (44 міста).

За обсягом реалізованої продукції промисловості в розрахунку на 1 жителя Комсомольськ посів 2 місце серед 9 міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб і 3 місце по Україні (42 міста).

У 2013 році доходи бюджету міста в розрахунку на душу населення склали 5266,79 грн., завдяки чому місто знаходиться на 3 місці у рейтинговій таблиці серед 44 міст України.

Місто Комсомольськ також посіло:

• - 2 місце серед 9 міст обласного значення та 15 місце по Україні (44 міста) за видатками на фізкультуру і спорт;
  • - 3 місце серед 9 міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та 18 місце по Україні (серед 45 міст) за видатками на благоустрій міста;
  • - 4 місце серед 9 міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та 29 місце по Україні (серед 43 міст) за видатками бюджету на дорожнє господарство;
  • - 5 місце серед 9 міст з кількістю населення 50-100 тис. осіб та 10 місце по Україні (серед 43 міст) за видатками на освіту в розрахунку на одного жителя.

Міський голова зазначив, що комсомольчанам є чим пишатися. Підкреслив, що досягти такого гарного результату можна лише спільною наполегливою працею громади. Високі та стабільні рейтинги міста, його добробут в значній мірі залежать від стабільної роботи основного бюджетоутворюючого підприємства ВАТ «Полтавський ГЗК», що працює сьогодні на повну потужність.

Наостанок очільник міста подякував усім за мирну й стабільну працю, дотримання громадського порядку в територіальній громаді.