10 травня в ЗОШ I-III ступенів №6 відбувся міський семінар-практикум заступників директорів ЗНЗ і ПНЗ з виховної роботи «Управління розвитком організаційної культури класного керівника» за участі методиста відділу методики виховання ПОІППО імені М.В.Остроградського Анжели Романенко. Участь у роботі семінару взяли начальник відділу освіти Ірина Шошина, головні спеціалісти – Петро Хохуля й Лілія Щербина, завідувач ММК Світлана Негода.

Науково-практичну частину семінару розпочала методист відділу методики виховання ПОІППО імені М.В.Остроградського Анжела Романенко, презентувавши виступ «Формула нової школи. Сучасний класний керівник як модератор індивідуальної освітньо-виховної траєкторії дитини». Методист зазначила, що відповідно до сучасних тенденцій перманентного реформування галузі загальної середньої освіти процес виховання у кожному закладі розглядається як цілеспрямована взаємодія вихователів і вихованців, організація відносин між ними та навколишнім середовищем. Класний керівник є організатором виховної роботи в класі і наставником учнів, він об’єднує виховні зусилля вчителів, батьків і громадськості.

Директор ЗОШ I-III ступенів №6 Віра Усатенко поділилася досвідом роботи з підвищення конкурентоспроможності ЗНЗ засобами управління розвитком організаційної культури класного керівника, висвітливши алгоритм побудови організаційної культури класного керівника в контексті організаційної культури загальноосвітнього навчального закладу. Презентація заступника директора з виховної роботи Валерії Федішевої досвіду роботи ЗОШ №6 з теми «Управління розвитком організаційної культури класного керівника шляхом реалізаційної загальношкільного проекту «Наша школа – територія успіху» була наочним підтвердженням роботи педколективу з цього питання.

Інтерактивна частина заходу розпочалася засіданням психолого-педагогічного семінару класних керівників 9-11 класів ЗОШ №6 з теми «Психологічний супровід діяльності класного керівника як необхідна умова створення атмосфери морально-психологічного комфорту для учасників навчально-виховного процесу у ході підготовки та участі учнів школи у ДПА та ЗНО».

Наступним етапом семінару стало організаційне засідання батьківського комітету з активом класу з теми «Життєдіяльність класного колективу шляхом спільного планування виховної роботи класу», проведене керівником м/о класних керівників 9-11 класів Валентиною Крамаренко. Урок гендерної грамотності для учнів 9-11 класів «Гендер: стать чи стереотип ?» провела Ганна Шлик, класний керівник 9-Б класу. Відбулася презентація шкільної моди «Сучасний учень та модний учитель – 2017»: діловий вигляд – один зі шляхів успішної самореалізації особистості. На завершення семінару адміністрація закладу зазначила: «Ми завжди разом: учні, батьки, вчителі. Разом радіємо успіхам, разом плануємо та реалізуємо ці плани, разом ідемо дорогою життя. Дружна родина шостої школи  впевнено крокує в майбутнє, реалізуючи загальношкільний проект «Наша школа – територія успіху»!»