17 квітня стартував ІІ Всеукраїнський фестиваль „Мистецьке сузір\'я”. Церемонія відкриття фестивалю відбулася о 17.30 у Великій залі ПКіТ.

Комсомольчани пам\'ятають історію його виникнення. Щороку в Комсомольську проводився фестиваль „Таланти твої, Полтавщино” – своєрідний огляд обдарованих дітей нашої області. Та за останні роки фестиваль набув надзвичайної популярності, майстерність виконавців була надзвичайно високою, і тому бажання брати у ньому участь виявляли творчі колективи не лише Полтавщини, а й інших областей України. Так виникла необхідність розширити рамки фестивалю, зробивши його Всеукраїнським.

Одним із ініціаторів створення такого фестивалю, його „хрещеним батьком” є Президент Асоціації діячів естрадного мистецтва України Віктор Володимирович Герасимов, який нині очолює склад журі фестивалю.

„Мистецьке сузір\'я-2008” представляють діти із 8 міст трьох областей України – Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської.

Відкриваючи фестиваль, міський голова Комсомольська С.А. Супрун зокрема зазначив: „Українська земля багата талантами, щедра на духовні скарби. Щороку спостерігаючи за виступами учасників цього фестивалю, у черговий раз переконуюся в тому, що духовна криниця рідного краю не міліє з роками”. Сергій Андрійович побажав усім учасникам фестивалю успіху, а глядачам – отримати естетичну насолоду від виступів українських талантів.

Дитячий фестиваль триватиме у Комсомольську до 19 квітня, і завершиться гала-концертом лауреатів, святковим феєрверком і молодіжною дискотекою