2 червня відбулась апаратна нарада міського голови.
Міський голова Сергій Супрун представив новопризначеного начальника міського відділу МВСУ в Полтавській області — Лозу Володимира Михайловича, котрий пообіцяв на наступній апаратній нараді докладно розповісти про стан правопорядку в Комсомольську.
А Сергій Андрійович розповів про те, що минулого тижня делегація з Комсомольска відвідала м. Рівне щодо обміну досвідом у питаннях будівництва житла та об\'єктів соцкультпобуту. Місто Рівне є прикладом для інших міст України у вирішенні цих питань. Щороку у місті здається в експлуатацію
90 000 м кв. житлової площі, і цей показник поступово нарощується. Сергій Супрун наголосив, що Комсомольск візьме на озброєння досвід колег з міста Рівного щодо будівництва житлових об\'єктів.
Сергій Супрун також поінформував присутніх про основні рішення, прийняті на сесії обласної ради 30 травня. Ключовими питаннями порядку денного сесії обласної ради були тарифи на водо- і теплопостачання. На сьогодні через підвищення ціни на газ, здорожчання паливно-мастильних матеріали та зменшення проплат населенням за житлово-комунальні послуги від гарячого водопостачання змушені були відмовитись міста Миргород, Кременчук, Лубни.
У Комсомольську ж з 2 червня підприємство «Комсомольськтеплоенерго» на місяць припинило гаряче водопостачання населенню з метою проведення планово-попереджувальних ремонтних робіт міської котельні. Відновити подачу гарячого водопостачання підприємство планує у липні. «Ми сьогодні не маємо права допустити, щоб місто залишилось без гарячої води, адже це призведе до руйнації інженерних мереж», - заявив міський голова Сергій Супрун. Сергій Андрійович розповів також про прийняті 27 травня на засіданні виконкому тарифи по вивезенню сміття і утриманню ліфтів. Відтепер ці послуги виведені зі складової тарифу за квартплату, і пільгові категорії громадян (зокрема, діти війни) мають повне право на отримання державної субвенції на покриття витрат за вищезгадані комунальні послуги. Взагалі ж квартплата зросла для кожної сім\'ї приблизно на 18-30 грн.
Розповів Сергій Супрун і про нещодавне засідання Асоціації міст України, що проводилось у Вінниці. Представники самоврядних громад роглянули проект постанови КМУ, яким пропонується значно скоротити чисельність штатних працівників органів місцевого самоврядування. Міста -члени АМУ дійшли висновку, що таке скорочення призведе до неякісного і несвоєчасного виконання всіх делегованих і власних повноважень, які сьогодні покладені на територіальні громади.
Сергій Андрійович заявив, що має намір взяти участь у засіданні круглого столу клубу мерів за темою «Модернізація управління — фактор розвитку громади», яке відбудеться 4 червня у Києві.
Міський голова висловив невдоволення ходом робіт з викосу трави у місті й дав доручення УЖКГ прискіпливіше контролювати хід виконання робіт з благоустрою представниками приватної форми власності. А виконання доручень, даних службам на попередніх апаратних нарадах, Сергій Супрун пообіцяв проконтролювати особисто.
Секретар міської ради Н.Р. Карпець анонсувала заходи на червень: так,
10 червня планується провести семінар для міських депутатів, а 25 червня — чергову сесію Комсомольської міської ради. Саме на цій сесії міський голова прозвітує перед громадою про діяльність виконавчих органів влади за останній рік.
Заступник міського голови Л.М. Биндич розповіла присутнім про урочисті та святкові заходи, що були проведені останні 2 тижні у нашому місті.
Керуюча справами оголосила дату проведення наступного засідання виконавчого комітету — воно відбудеться 24 червня, а також детально зупинилась на питанні виконавської дисципліни управліннями, відділами та службами виконкому