6 травня відбулася апаратна нарада міського голови.

Комсомольський міський голова С.А. Супрун дав доручення відповідним управлінням, відділам і службам виконкому щодо приведення в належний стан об\'єктів благоустрою до Дня Перемоги. Особливу увагу, зазначив Сергій Андрійович, слід приділити вшануванню ветеранів Великої Вітчизняної. Міський голова закликав присутніх проявити активність, і 9 травня о 9.30 прийти до меморіалу „Вічний Вогонь” для покладання квітів і вінків.

Міський голова також дав доручення громадському флотуванню „Міська міліція” посилити контроль за торгівлею самогоном на стихійному ринку по

вул. Гірників, а ДАІ – застосовувати жорсткі санкції до порушників правил дорожнього руху (ПДР) – водіїв, котрі заїжджають автівками на тротуари і газони.

Не обійшов міський голова своєю увагою і житлову проблему. 98% питань, з якими звертаються на особистий прийом громадяни, стосується саме проблеми відсутності доступного житла у Комсомольську. Згідно з розпорядженням міського голови С.А. Супруна від 21.03.2008р. №134-р „Про проведення перевірки наявності правових підстав для проживання громадян у гуртожитку по вул. Леніна, 30” у Комсомольську нещодавно створено відповідну комісію. Під час перевірки гуртожитку по вул. Леніна, 30 виявилось, що 1/3 його мешканців – квартиранти, які винаймають житло у власників. Міська влада має намір виявити тих, хто бажає, за висловом С.А. Супруна, „нажитися на комунальному майні” і вжити відповідні правові заходи для звільнення житла. Комісії дано доручення провести рейди по всіх гуртожитках міста.

Секретар міської ради Неллі Ростиславівна Карпець звернула увагу присутніх на те, що 15 травня о 18.00 в актовій залі НВК ім. Л.І. Бугаєвської відбудуться громадські слухання на тему „Перспективи будівництва житла в районі житлового будинку №22 по вул. Конституції” і запросила взяти участь у цьому заході всіх бажаючих.

Заступник міського голови Людмила Михайлівна Биндич повідомила, що днями молодіжна делегація з нашого міста привезла підписану угоду про співпрацю між містами Комсомольськ та Унген (Молдова), і 17-18 травня делегація з Молдови відвідає наше місто з дружнім візитом.

Голова міського відділу з питань фізкультури і спорту В.В. Подрезан повідомив, що збірна України з веслування на байдарках і каное, до складу якої входять і комсомольчани, готується до виступу на Чемпіонаті світу, який відбудеться в Італії. Там наші земляки розраховують здобути олімпійські ліцензії.