24 квітня відбулася 23-тя сесія міської ради п\'ятого скликання. Серед питань робочої частини сесії на особливу увагу заслуговують проекти рішень галузі охорони здоров\'я. Зокрема, „Про виконання „Міської програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011р.р.”, „Про затвердження міської програми оновлення стерилізаційного обладнання в лікувально-профілактичних закладах міста”, „Про участь у конкурсі по замісній підтримуючій терапії” тощо.

Урочиста частина сесії була присвячена святкуванню Дня міста. З вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Сергій Супрун, секретар міської ради Неллі Карпець, голова клубу першопроходців „Полтавська Магнітка” В.Ф. Кубіков та інші.

За чуйність і добросердя, високу соціальну відповідальність і підтримку багатодітноих родин в рамках всеукраїнського проекту «Зігрій любов\'ю дитину» та з нагоди Дня міста Подяку міського голови було оголошено приватним підприємцям:

- Шаріфуліну Володимиру Федоровичу – директору ТОВ «Валері-Текс»;

- Башинському Сергію Прокоповичу – приватному підприємцю;

- Лимарю Віталію Анатолійовичу – директору ТОВ „Укрторгтранс”;

- Смотраєвій Ользі Миколаївні - приватному підприємцю;

- Владисенку Олександру Михайловичу – директору ТОВ „Фірма „Адіс”;

- Кучеру Петру Володимировичу - приватному підприємцю;

- Панасевичу Михайлу Юрійовичу – директору ТОВ фірма «Прост»;

- Будзинському Миколі Анатолійовичу - приватному підприємцю.

За активну участь у Весняній толоці з озеленення та благоустрою Комсомольська, вагомий внесок у забезпечення чистоти і порядку та

з нагоди Дня міста було оголошено Щиру вдячність виконкому Комсомольської міської ради колективам підприємств та учбових закладів міста:

- Відкритому акціонерному товариству „Полтавський ГЗК”, генеральний директор ВАТ „Полтавський ГЗК” – Лотоус Віктор Вікторович;

- Науково-виробничому підприємству „Фероліт”, директор – Воробйов Сергій Миколайович;

- Товариству з обмеженою відповідальністю „Феррошлях”, директор – Афонін Едуард Володимирович;

- Приватному підприємству „Будекспосервіс”, керівник – Люлька Сергій Володимирович;

- Приватному підприємству „Сервіс-житло”, директор – Стрілець Віра Миколаївна;

- Приватному підприємству „ЖЕК № 5”, директор – Туменко Надія Борисівна;

- Комсомольському політехнічному технікуму, директор - Каплун Іван Павлович;

- Гірничому ліцею м. Комсомольська, директор – Пижиков Володимир Васильович;

- Будівельному ліцею м. Комсомольська, директор – Знахаренко Віталій Володимирович.

За високу активність, відповідальність і принциповість у боротьбі з адміністративними правопорушеннями з нагоди Дня міста цінними подарунками нагороджено колективи:

- Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області, начальник – Туль Ігор Григорович;

Подяку міського голови оголошено Костенку Юрію Сергійовичу – старшому лейтенанту міліції, виконуючому обов\'язки начальника сектора дільничних інспекторів міліції Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області.

- Громадської організації „Громадське формування з охорони громадського порядку „Міська міліція”, голова правління – Хряпа Сергій Олександрович;

Подяку міського голови оголошено Баранову Володимиру Анатолійовичу – заступнику голови правління громадської організації „Громадське формування з охорони громадського порядку „Міська міліція”.

- Відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконкому Комсомольської міської ради, начальник – Золотова Світлана Олегівна;

Подяку міського голови оголошено Пестич Любові Володимирівні – головному спеціалісту з питань захисту прав споживачів відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку виконкому Комсомольської міської ради;

- Міського УЖКГ виконкому Комсомольської міської ради, начальник - Василюк Петро Борисович;

Подяку міського голови оголошено Северину Владиславу Івановичу – головному спеціалісту сектора з питань екології та стану території міста міського УЖКГ виконкому Комсомольської міської ради.

Завершилась сесія міської ради виступом вихованців Комсомольської дитячої музичної школи.