Сектор з інформаційної політики міськвиконкому інформує

22 квітня відбулось засідання виконавчого комітету, на якому розглядались питання соціального напрямку, житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, а також питання архітектури та містобудування.

На початку засідання міський голова С. А. Супрун привітав членів виконкому із Днем міста, після чого вручив О.Г. Позиваю та Р.М. Лариніній Подяки від голови Федерації профспілок України (ФПУ) О. Юркіна за кращу організацію оздоровлення дітей і підлітків у 2007 році. Раїса Миколаївна Лариніна отримала також від ФПУ пам\'ятний знак „Серце, віддане дітям”.

Далі члени виконкому заслухали доповідь заступника міського голови

Л.М. Биндич „Про організацію відпочинку дітей і підлітків влітку 2008р.”

Це рішення передбачає максимальне охоплення літнім відпочинком дітей і підлітків нашого міста. Зокрема, проектом рішення пропонувалось затвердити мережу оздоровчих закладів на 2008 рік:

- дитячий спортивно-оздоровчий центр (ДСОЦ) „Горизонт” - 1540 чол.,

- пришкільні табори – 350 чол.,

- спортивний табір ДЮСШ №2 – 40 чол.,

- табір міського відділу з фізичної культури та спорту – 60 чол.,

- оздоровчий табір при ОР та СД „Калина” – 15 чол.

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста запропоновано звернути особливу увагу на охоплення літнім відпочинком дітей-сиріт, дітей, що залишились без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, звільнивши від оплати за перебування у пришкільних таборах дітей, які протягом навчального року отримували безкоштовне харчування. Враховуючи низьку платіжну спроможність батьків щодо повної оплати путівки, загальноосвітнім навчальним закладам Комсомольська та спортивним школам рекомендовано передбачені у кошторисах кошти на оздоровлення учнів направити на здешевлення путівок у пришкільних та спортивних таборах на 50%.

Виділені бюджетні асигнування у сумі 19500 грн. рекомендовано використати на здешевлення путівок в КП ДСОЦ „Горизонт” для дітей, чиї батьки працюють у бюджетній сфері. При розгляді даного проекту рішення виникли деякі питання. Зокрема, лікаря з гігієни дітей та підлітків міської СЕС Бибко С.І. цікавило, в яких умовах харчуватимуться діти ЗОШ№№4,6 та НВК при відключенні гарячої води. Було вирішено закупити цим навчальним закладам електричні водонагрівачі. Головний лікар міської лікарні

М.І. Дубина зауважив, що у Комсомольську близько160 дітей з малозабезпечених сімей. Ці діти перебувають на диспансерному обліку і потребують оздоровлення у літній період. Микола Іванович виступив з ініціативою оздоровити таких дітей на базі міської лікарні. Половину витрат (16000 грн.) по оздоровленню даної категорії дітей міська лікарня зобов\'язалась взяти на себе, ще 15000 попросила виділити з міського благодійного фонду. Члени виконкому прийняли пропозицію головного лікаря ЦМЛ і затвердили рішення з урахуванням висловлених зауважень.

Виконавчий комітет затвердив нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства, у такому розмірі:

на послуги водопостачання:

І група

для населення – 1,44 грн. за 1м куб.;

пільговий тариф (для справних платників) – 1, 30 грн. за 1 м куб.

ІІ група

для інших споживачів – 3,20 грн. за 1 м куб.;

для КВП „Комсомольськтеплоенерго” – 1,44 грн. за 1 м куб.

на послуги водовідведення:

І група

для населення – 1,48 грн. за 1 м. куб.,

пільговий тариф (для справних платників) – 1, 33 грн. за 1 м куб.

ІІ група

для інших споживачів – 3,06 грн. за 1 м куб.

Дані тарифи встановлені для двох груп споживачів: І група – населення, що мешкає у житлових будинках та інших жилих приміщеннях незалежно від форм власності цих будинків та приміщень, ІІ група – всі інші споживачі, крім І групи.

Тарифи вводяться в дію з 1 травня 2008р.

Рішенням виконкому змінено також тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, що надаються КВП „Комсомольськтеплоенерго” для ІІ групи споживачів.

Тариф у грн. за 1 Гкал з урахуванням ПДВ - 316,87,

Тариф у грн. за 1 Гкал з урахуванням ПДВ для Дмитрівки – 316,87,

Тариф у грн. за опалення 1 м кв. загальної площі в місяць протягом опалювального сезону з урахуванням ПДВ – 6,92

Тариф у грн. за 1 м куб. гарячої води з урахуванням ПДВ – 16,79.

Тарифи вводяться в дію з 1 травня 2008р.

Члени виконкому встановили для КП СПРПП „Вічність” нові тарифи на копання могили ручним способом в літній період (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування могильного насипу) у розмірі 245 грн.

Виконавчий комітет затвердив зміни щодо заходів на виконання програм благоустрою міста на 2008 рік у зв\'язку з придбанням автомобільної вишки (субвенція з держбюджету становить 197,5 тис. грн., міський бюджет передбачив на ці заходи 70, 5 тис. грн.).

Члени виконкому своїм рішенням доручили міському УЖКГ спільно з КВП «Комсомольськтеплоенерго» у тримісячний термін визначити механізм взаємовідносин між теплопостачальною організацією та суб\'єктами підприємницької діяльності, установами і організаціями міста всіх форм власності, які займають приміщення цокольних і перших поверхів житлових будинків комунальної власності територіальної громади Комсомольська.

У зв\'язку із підвищенням цін і тарифів на медикаменти, комунальні послуги, а також підвищенням заробітної плати працівників охорони здоров\'я Комсомольська міська лікарня має намір підвищити ціни на платні медичні послуги – масаж, лікувальну фізкультуру та проведення лабораторного аналізу – швидкого тесту „кардіокомб”, про що і поінформувала членів виконкому на засіданні