alt
20 квітня відбулася зустріч представників міської адміністрації з першопроходцями в рамках святкування Дня міста. У своїй вітальній промові міський голова С.А. Супрун зазначив наступне: „Шановні першопроходці!Вам є чим пишатися сьогодні: колишні піски Придніпров\'я перетворилися на мальовничий куточок Полтавщини, названий на честь молодого покоління Комсомольськом. Про ваш трудовий подвиг складено вірші та пісні, він залишається прикладом для наслідування усім нам, нинішнім мешканцям цього прекрасного міста. Час не стоїть на місці. Сумлінно працюючи сьогодні, ми розбудовуємо наше спільне майбутнє – світле, безхмарне, заможне, де людина праці заслуговує на якнайвищу вдячність – пошану громади. «Польова кухня», Намет і молодецький запал – незмінні складові щорічного весняного свята міста Комсомольська, де ви були, є і залишатиметесь надалі головними дійовими особами. Низький уклін вам, шановні, за можливість жити, працювати, планувати майбутнє у нашому спільному Домі – Комсомольську. Щастя вам, здоров\'я міцного і невтомної енергії на багато літ!”.

Цього дня біля пам\'ятного знаку „Намет”для першопроходців грав духовий оркестр, колективи міського ПК ІТ підготували концертну програму, а всіх бажаючих частували кашею з „Польової кухні”.

До 24 квітня у міському музеї планується реконструювати експозицію, присвячену історії Комсомольська, і у цей же день, о 14.00 відбудеться презентація ІІ частини книги „Хроніка будівництва міста”