5 травня у малій залі міськвиконкому відбулось нагородження медалями учасників війни, які пережили блокаду Ленінграду. Нагороди вручав аташе посольства Російської Федерації в Україні Сергій Ігнатенко. Медаль „В память 300-летия Санкт-Петербурга” отримали Людмила Іванівна Сурженко, Інна Вікторівна Новікова та Віра Георгіївна Савельєва. Медаль „60 лет Победы в Сталинградской битве” була передана родичам Педан Ганни Федорівни, котра у роки війни працювала медичною сестрою.

Зустріч ветеранів війни з аташе носила теплий, невимушений характер. Від міської адміністрації гостя вітали перший заступник міського голови Юрій Муха та заступник міського голови Людмила Биндич.

Аташе приємно вразили гостинність, а також краса і чистота нашого мальовничого міста. Сергій Ігнатенко наголосив, що їхнє посольство давно і плідно співпрацює з ветеранськими організаціями України, надаючи посильну допомогу у розшуку осіб, котрих „не знайшли” ордени та медалі, і звернувся до присутніх у залі ЗМІ з проханням розмістити адресу посольства у друкованих виданнях. Отже, учасники бойових дій у Чехословаччині, Афганістані можуть звертатися до посольства РФ в Україні для офіційного запиту до військових архівів за адресою: м. Київ, Повітрянофлотський проспект, 27. Звернення писати на ім\'я посла РФ в Україні Чорномирдіна В.С.