28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності,  спрямованої на охорону й поліпшення стану джерел річок та водойм України, раціонального використання водних ресурсів.

До  участі запрошуються колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації та окремі громадяни. Щоб взяти участь необхідно до 01 грудня поточного року надіслати до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Переможці будуть нагороджені цінними призами.

Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» на сайті Мінприроди України за посиланням: