Прийшла зима, а з нею й улюблені свята. В ці дні всі люди чекають хоча б маленького, але дива, бажають своїм близьким добра і здоров’я. Тому працівники територіального центру «Калина» разом з гуртом «Осіннє золото», дідом Морозом та Снігуронькою з найкращими побажаннями, підтримуючи народні традиції українського народу, завітали до учнівської молоді міста (у ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №4, ЗОШ №6, до Вищого професійного гірничого училища, Професійного будівельного ліцею) зі щедрівками та колядками.

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Хай здоров’я, щастя, мир у вашій оселі буде!

Наша Україна все-таки багата

На людей співочих, на веселі свята.

І нехай там що у світі – криза чи біда –

Наш народ ми віримо буде процвітать.

Із вуст в уста, від роду і до роду

Колядка йде роками від народу.

Спішить вона від хати і до хати,

Щоб людям щиру радість дарувати.

13 січня в День святого Василя вітали учнів та вчителів ЗОШ №1. Директор територіального центру Лідія Василівна Бабич привітала дітей з Новорічними святами, побажала здоров’я та успіхів у навчанні. А потім лунали колядки та щедрівки від гурту «Осіннє золото».

Хай Бог допоможе нам в щедрості духу

Не осудити нікого суворо,

Дружнє плече і братню руку

Хай посилає нам в щасті і в горі.

Хай всевишній нас здарує умінням

В очах рідного прочитати

Любов велику, велике терпіння

І справедливість.

Нехай приносить Отець Небесний

Здоров’я міцного у вашу родину.

Хай боронить від зла і неправди

Ваші родини і всю Україну.

Діти слухали пісні із задоволенням, навіть підспівували, познайомились з народними звичаями святкування Святого вечора, Меланки та Василя, що принесло масу позитивних емоцій та задоволення учасникам щедрування. Наприкінці зустрічі Дід Мороз на щастя, на добробут посипав зерном.

Молодь нашого міста знає та підтримує народні традиції свого народу. А такі зустрічі допомагають старшому поколінню передати свій досвід молодшим.

За гарне щедрування господарі навчальних закладів частували щедрівників чаєм та смачними пирогами.