04 лютого міський голова С.А.Супрун провів координаційну нараду з питань забезпечення в місті функціонування загонів оборони й готовності сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в умовах підвищеної готовності.

На нараді були присутні секретар Комсомольської міськради С.О.Калашнік, перший заступник міського голови Д.Г.Биков, заступник міського голови Ю.М.Муха, відділ цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконкому, керівники містоутворюючих підприємств, комунальних підприємств, структурних підрозділів Комсомольської міської ради, її виконавчого комітету, ЗМІ.

Міський голова зазначив, що згідно з розпорядженням голови ПОДА В.А.Головка Полтавську територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту переведено в режим підвищеної готовності, у зв’язку із чим передбачено виконання ряду важливих завдань на місцях. Присутні обговорили низку важливих доручень, наданих на нараді головою ПОДА 02 лютого. Мова йшла про створення загальноміського штабу, забезпечення його людськими ресурсами та технікою; про готовність до усунення можливих аварійних ситуацій на території Комсомольської міськради, Дмитрівської сільради; про захисні споруди; про сталу роботу систем оповіщення населення міста. У ході наради Сергій Андрійович ознайомив присутніх із завданнями щодо забезпечення охорони громадського порядку й стабільної роботи підприємств життєдіяльності міста, дав доручення відповідним службам активізувати роботу в напрямку вирішення проблемних питань.

Перший заступник міського голови Д.Г.Биков повідомив про проведення найближчим часом навчання, яке дозволить виявити недоліки та ужити відповідних заходів щодо готовності міста до надзвичайних ситуацій.

Очільник Комсомольська звернувся до представників ЗМІ з проханням широко інформувати населення про основні правила поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, контакти відповідних служб, шляхи та місця евакуації, враховуючи відповідні вимоги щодо оприлюднення відомостей з грифом обмеженого доступу.