Зимова пора – час приємних святкувань: День Святого Миколая, Новий рік, Різдво. Це час, коли все навколо сповнюється атмосферою казки:
запалюють новорічні вогники, прикрашають красуні-ялинки, лунають вітання, дарують подарунки. Цілий рік діти чекають, коли нарешті до їхньої оселі завітає сивочолий усміхнений дідусь – зимовий Миколай, добрий друг та захисник дітвори. Вночі, коли всі засинають, непомітно він прилаштовує під подушечку свої дарунки дітлахам.

19 грудня у великій залі виконкому Комсомольської міської ради традиційно прикрасили новорічну ялинку для діточок з багатодітних родин.

Привітати малечу завітали міський голова С.А.Супрун, секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев.

Дорослі відклали важливі справи, щоб узяти участь у святковому заході та вручити солодкі подарунки дітлахам з багатодітних родин. Разом із малечою вони з радістю поринули у свято, бо дарувати подарунки не менш приємно, ніж їх отримувати.

Першим взяв слово очільник міста. С.А.Супрун висловив радість від того, що має можливість знову бачити дітей здоровими й щасливими. Він відмітив - за минулий рік вони подорослішали, змужніли. Міський голова привітав багатодітні родини, побажав від імені територіальної громади, депутатів Комсомольської міської ради та від себе особисто благополуччя, здоров’я, щоб біда, хвороби, неприємності обходили їх стороною, запевнив із свого боку, що міська влада зробить усе, щоб такі родини відчували себе захищеними та впевненими в завтрашньому дні.

З теплими вітальними словами перед присутніми виступив директор Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» В.Д.Мінязев, який котрий рік поспіль бере участь у заході. Засновники Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народний депутат України К.В.Жеваго, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус доклали зусилля аби приємні сюрпризи – солодкі подарунки отримала кожна дитина з багатодітної родини Комсомольська.

Цього дня велика зала виконкому Комсомольської міської ради була заповнена дитячим гомоном, радісним сміхом, що лунав звідусіль. Очі дітвори блищали від очікування свята та отриманих подарунків, батьки всміхалися, радіючи з дитячого щастя.

Свято для малюків із багатодітних родин було організоване з ініціативи міського голови С.А.Супруна відділом сім’ї та молоді виконкому Комсомольської міської ради, начальник відділу Т.В.Оробченко, при підтримці депутатського корпусу міської ради, Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

У графіку дорослих був гарний день, бо дарувати подарунки дітям – велика приємність!