У Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

З професійним святом посадовців та ветеранів органів місцевого самоврядування області, депутатів місцевих рад привітали голова облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Удовіченко, голова обласної ради Іван Момот і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Самоврядування, наголошували виступаючі, це найкраща школа розвитку громадянської свідомості та активності. Саме тому роль і повноваження цього інституту влади повинні зростати. Самоврядування є запорукою розвитку демократії, динамічного поступу країни, зміцнення економічної бази і соціальної сфери, запорукою покращення життя людей, на чому наголошує Президент України Віктор Янукович.

За сумлінну працю та високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування кращі його працівники отримали почесні грамоти, а також подяки з врученням нагрудних знаків.

За матеріалами сайту http://www.rada-poltava.gov.ua