18 вересня 2013 року голова призовної комісії, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік взяла участь у розширеному засіданні обласної призовної комісії, яке було проведене на базі Полтавського обласного військового комісаріату за участю голів районних (міських) призовних комісій Полтавської області, старших лікарів районних (міських) призовних комісій Полтавської області, посадових осіб, залучених до роботи з проведення призову.

Нараду вів заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації – голова обласної призовної комісії Олександр Коваль.

У ході засідання відповідно до порядку денного присутні плідно попрацювали: підбили підсумки весняного 2013 року призову громадян Полтавської області на строкову військову службу; розглянули стан виконання завдань по підготовці та проведенню осіннього 2013 року призову; затвердили графік засідань обласної призовної комісії та графік чергування членів комісії під час відправок молодого поповнення у війська.

За результатами засідання заступником голови Полтавської обласної державної адміністрації – головою обласної призовної комісії дані відповідні доручення.

С.О.Калашнік прокоментувала, що згідно з поставленими задачами, Комсомольська міська рада всіляко сприятиме підняттю престижу  військової служби та забезпечить проведення урочистої відправки призовників осіннього 2013 року призову з міського військового комісаріату.