30 жовтня 2014 року в Полтаві відбулося спільне розширене засідання колегії Полтавської обласної державної адміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під головуванням Віктора Бугайчука, голови Полтавської ОДА.

На порядок денний винесли два питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 9 місяців 2014 року.

2. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 9 місяців 2014 року відповідно до положень Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Під час засідання заступник міського голови Комсомольської міської ради Надія Угнічева була нагороджена Почесною грамотою обласної державної адміністрації за досягнуті успіхи у праці, вагомий особистий внесок в організацію оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків, високий професіоналізм.