Днями міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота у ході виїзної наради побували на об’єкті капітального ремонту по вулиці Гірників, де тривають роботи із заміни ділянки магістральної теплотраси. Представники органів місцевого самоврядування оглянули стан реалізації проекту.

Міський голова Дмитро Биков прокоментував подробиці. З метою попередження аварійних ситуацій в новому опалювальному періоді на теплових мережах по вулиці Гірників, які вважаються найстарішими в місті, сьогодні продовжується реалізація проекту із заміни ділянки теплової мережі. Роботи відбуваються поетапно. У 2015 році вдалося прокласти 250 м нових труб. У поточному році продовжили розпочате. У планах - замінити 300 м старих труб на нові сучасні. Діаметр нових труб становить 400 мм. Труби вкриті ізоляцією – пінополіуретанові шкаралупи, – яка захищає від втрат тепла. Наразі проводять подальші підготовчі роботи: розчищення котловану, зварювання дільниць труб. Вартість матеріалів складає 1 млн грн. З метою максимального зменшення витрат на реалізацію проекту виконавцем робіт є КВП «Комсомольськтеплоенерго».