Протягом 09 – 13 червня 2016 року відбулися засідання постійних комісій у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.

Тож 09 червня на засіданні постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації були опрацьовані питання: «Про прийом-передачу до статутного фонду КП ВУВКГ Комсомольської міської ради витрат, пов’язаних з реконструкцією об’єкта комунальної власності», «Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич», «Про затвердження акта розподілу часток власності на будівлю АПК, розташовану за адресою: пров. Молодіжний, 60», «Про передачу дерево подрібнювальної машини DP 660T до статутного капіталу КВП «Комсомольськтеплоенерго», «Про прийняття у власність територіальної громади м. Комсомольська об’єктів соціальної інфраструктури від Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Внесли доповнення до Програми приватизації об’єктів комунальної власності. Розглянули питання передачі окремих багатоквартирних будинків та майна на баланс утворених ОСББ, про затвердження Положення про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах житлових приміщень, про внесення змін до Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Комсомольську на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 26.11.2016, про затвердження Положення про житловий відділ департаменту економічного розвитку та ресурсів виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області.

На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку, що відбулася 09 червня 2016 року, були опрацьовані питання щодо надання дозволу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на укладання договору оренди житлового приміщення, внесення змін до Положення про стимулювання працівників фізичної культури і спорту ДНЗ, навчальних закладів, ДЮСШ міста, спортсменів, спортсменів-інвалідів – переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи, світу, Олімпійських ігор та внесення змін до міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням 39 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.12.2013 року.

Постійна комісія з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів, засідання якої відбулося 10 червня, розглянула 28 питань поновлення прав користування земельними ділянками та 25 – архітектури і містобудування.

Засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики відбулося 13 червня, де був розглянутий лист Полтавської дирекції залізничних перевезень ПАТ «Українська залізниця» щодо встановлення мінімальних ставок земельного податку для земель залізничного транспорту на 2017 рік, опрацьовані питання щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік, внесення змін до режиму роботи центру (відділу) надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області, внесення змін до Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Комсомольську на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 26.11.2016. Розглянули питання щодо затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду та здійснення видатків на представництво у судах по Управлінню інвестиціях та будівництву Комсомольської міської ради Полтавської області, щодо затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по визначенню надавача послуг з управління багатоквартирним будинком, спорудою або групою багатоквартирних будинків у місті Комсомольську, щодо внесення змін до додатку Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік та внесення змін до Положення про стимулювання працівників фізичної культури і спорту ДНЗ, навчальних закладів, ДЮСШ міста, спортсменів, спортсменів-інвалідів – переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи, світу, Олімпійських ігор та внесення змін до міської комплексної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням 39 сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.12.2013 року.

13 червня відбулося також засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології, у ході якого заслухані питання щодо затвердження Положення про порядок проведення конкурсу по визначенню надавача послуг з управління багатоквартирним будинком, спорудою або групою багатоквартирних будинків у місті Комсомольську, щодо внесення змін до додатків Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Комсомольська на 2016 рік, внесення змін до додатку Програми фінансової підтримки комунальних підприємств та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2016 рік та внесення змін до додатку «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Комсомольську на 2016 – 2020 роки».